Будинок В. Епштейна кін. ХІХ ст.

Будинок В. Епштейна кін. ХІХ ст. (вул. Кам’янецька, 14)

Будинок – цікавий зразок купецьких будинків кінця ХІХ – початку ХХ ст., що поєднували комерційні та житлові функції, зберігся дотепер майже без змін та має архітектурну цінність завдяки своєму цегляному муруванню.

Побудований на початку ХХ ст. та належав купцю II гільдії, торговцю мануфактурними сукняними і шовковими тканинами Вольфу Епштейну. У другій половині ХХ – на початку ХХІ ст. у будівлі розміщувалась аптека хмельницької фірми “Фармація”.

Сергій Єсюнін


Наказом управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації від 04.06.2018 №69н затверджено межі та режими використання зон охорони пам’яток місцевого значення, визначених науково-проектною документацією «Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницького з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток, історичних ареалів», розроблену ПОГ «Інститут культурної спадщини» ВРОКСУ.

Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» на охоронюваних археологічних територіях, у межах зон охорони пам’яток, історичних ареалів населених місць забороняються містобудівні, архітектурні чи ландшафтні перетворення, будівельні, меліоративні, шляхові, земляні роботи без дозволу відповідного органу охорони культурної спадщини.

Про культурно-мистецький простір міста Хмельницького

%d блогерам подобається це: