Житловий будинок кін. ХІХ ст.

Житловий будинок кін. ХІХ ст. (вул. Грушевського, 52)

Будинок є типовим зразком забудови міського середовища кінця ХІХ – початку ХХ ст.

Побудований на початку ХХ ст. як приватний. З перших років радянської перейшов у власність міста та використовувався як адміністративний. Так, у 1920-х – 30-х роках тут розміщувалися окружні правління кооперативних установ –«Окркустпромсоюз» та «Молочарсоюз».

Сергій Єсюнін


Наказом управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації від 04.06.2018 №69н затверджено межі та режими використання зон охорони пам’яток місцевого значення, визначених науково-проектною документацією «Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницького з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток, історичних ареалів», розроблену ПОГ «Інститут культурної спадщини» ВРОКСУ.

Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» на охоронюваних археологічних територіях, у межах зон охорони пам’яток, історичних ареалів населених місць забороняються містобудівні, архітектурні чи ландшафтні перетворення, будівельні, меліоративні, шляхові, земляні роботи без дозволу відповідного органу охорони культурної спадщини.

Про культурно-мистецький простір міста Хмельницького

%d блогерам подобається це: