Зразковий дитячий хор „Подільські солов’ї” Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового

Керівник – Наталія Бухта

Дитячий хор “Подільські солов’ї” створено у 1989 році на базі хорового відділу Хмельницької дитячої музичної школи №1. Становленню і творчому зростанню цього колективу сприяла велика та копітка робота його керівника Бухти Наталії Василівни.

З перших своїх виступів колектив привернув до себе увагу любителів і знавців хорового співу міста та області.

Хор відзначається вокальною культурою, строєм, виразним емоційним виконанням. Основу репертуару хору “Подільські солов’ї” складає народна пісня, твори української та зарубіжної класики, і сучасних композиторів.

Дитячий хор “Подільські солов’ї” є активним учасником міських та обласних культурно-мистецьких заходів.

Важливе місце у творчій діяльності колективу займає духовна музика. У 2000 році хор “Подільські солов’ї” брав активну участь у різноманітних мистецьких заходах присвячених 2000-літтю Різдва Христового. Колектив є учасником духовних служб храмів різних конфесій.

В 2002р. дитячий хор “Подільські солов’ї” отримав звання “Дитячий зразковий хор”.

В 2006 році хор здійснив концертну поїздку в місто-партнер Шауляй (Литва). Концерти колективу пройшли з великим успіхом і отримали високу оцінку серед музикантів-професіоналів та любителів хорової музики.

В 2006 році хор здійснив концертну поїздку в місто-партнер Шауляй (Литва). Концерти колективу пройшли з великим успіхом і отримали високу оцінку серед музикантів-професіоналів та любителів хорової музики.

При хорі Подільські солов’ї” створено вокальні ансамблі “Весна”, “Скерцо”, “Дружба” та “Соняшник”. Ці колективи беруть активну участь у різноманітних мистецьких та культурно-просвітницьких заходах міста та області.

У всіх концертах колективу беруть участь солісти-вокалісти, вихованці хору. Деякі з них стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

У червні 2012р. на Міжнародному дитячому фестивалі “Сонце, радість, краса” зразковий дитячий хор “Подільські солов’ї “ отримав І місце в Болгарії.

В вересні 2013 року зразковий дитячий хор “Подільські солов’ї “ взяв участь у ХV Міжнародному дитячому хоровому фестивалі-конкурсі «Артеківські зорі» ім.. Г.Струве і став переможцем конкурсу здобувши Золотий Диплом ІІІ ступеня.

podilski_solovyi

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Про культурно-мистецький простір міста Хмельницького

%d блогерам подобається це: