Хмельницька дитяча музична школа №2

IMG_9261Хмельницька дитяча музична школа №2 гостинно відчинила двері першим юним музикантам у жовтні 1979 року.

З 2003 року школу очолює Галина Анатоліївна Ладанська.

Навчальний процес забезпечує 45 викладачів.

Контингент учнів становить 330 чоловік.

У школі працюють чотири музичних відділи: фортепіанний, вокально-хоровий, оркестровий, відділ  народних інструментів та клас образотворчого мистецтва.

Для залучення до активної естетичної діяльності, для розвитку здібностей дітей та для пропаганди музичного мистецтва в школі існують 16 учнівських колективів, з них ансамбль скрипалів „Елегія” (керівник Стан Т.М.) носить звання „зразковий” та 5 викладацьких колективів, з яких інструментальний ансамбль „Експромт” (керівник Герасимюк Ан.М.) носить звання „народний, аматорський”.

Рівень виконавської майстерності творчих колективів та найобдарованіших учнів школи постійно підтверджується їх участю та численними перемогами у всеукраїнських, регіональних, обласних та міських конкурсах і фестивалях.

Результатом праці колективу закладу є сотні духовно збагачених та естетично освічених вихованців. За період діяльності музичної школи понад 700 випускників отримали свідоцтво про її закінчення. Для багатьох з них музика стала життєвим покликанням. По закінченні вищих музичних навчальних закладів деякі з наших випускників повернулися в рідну школу дипломованими викладачами. Ми пишаємося, що випускниками саме нашої  школи є такі відомі талановиті особистості як Наталія Валевська, Людмила Нитичук, Майя Онищук, Андрій Кліменко, Павло та Олексій Коневеги.

Школа продовжує розвиватися: у планах на майбутнє відкриття нових відділів та  класів для закладення фундаменту духовного і культурного розвитку кожної обдарованої особистості.

Вкладаючи своє життя, натхнення, традиції, досвід і свої надії в найдорожчу та найбагатшу творчу скарбницю українського народу, школа працює і завжди працюватиме для збереження, розвитку і підтримки найціннішого надбання педагогів – таланту в найвищому його розумінні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Про культурно-мистецький простір міста Хмельницького

%d блогерам подобається це: