Бібліотечне рандеву: Україна – Італія

skypeЗайве говорити про необхідність міжнародних обмінів для українських фахівців, зокрема і для бібліотекарів. Проект «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія», розроблений провідним бібліотекарем бібліотеки-філії №2 Хмельницької міської ЦБС Мариною Шандорук, став можливим завдяки отриманню працівником книгозбірні гранту на професійну подорож до Італії  від Фонду Рината Ахметова «Розвиток України», Програма і3 «Ідея – Імпульс – Інновація», розділ «Динамічна культура».  Реалізатори проекту поставили перед собою завдання запозичити актуальний італійський бібліотечний досвід та поділитися ним з українськими колегами, а також створити офіційну співпрацю між Публічною бібліотекою Боргоманеро Мараца (провінція Новара, Італія) та Хмельницькою міською централізованою бібліотечною системою (Україна). Марина Шандорук, відвідавши бібліотеку в Італії з 9 до 17 липня 2014 року, була провідником і перекладачем для українських колег.

Першим кроком для співпраці стала Інтернет-конференція між працівниками обох читалень. Сторони погодили створення книжкових куточків у бібліотеках – українського та італійського. Перші книги італійською мовою Марина Шандорук уже привезла із собою. До того ж, запропоновано створити бібліотеки-побратими: Хмельницький – Боргоманеро. Італійська сторона уже готує необхідні папери для затвердження співпраці на офіційному рівні.

Про усі деталі проекту та аналіз досвіду можна довідатися на авторському блозі Марини Шандорук «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія» (режим доступу: http://ukraineitaly.blogspot.com/).

skype_1

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s