Вулична поезія на Проскурівській

poeziya27 липня на відкритому майданчику міського будинку культури відбувся літературний вечір «Вулична поезія на Проскурівській». Це проект молодих літераторів, головним покликанням якого є популяризація поезії серед пересічних українців та надання молодим авторам можливість проявити себе, адже більшість їх, через нерішучість, ховаються у затінку і продовжують писати «в стіл»; це ідея, рух, до якого долучаються усі охочі, де кожен автор знаходить своє місце незалежно від мови, якою пише, віку і стилю письма.

Захід відбувся завдяки головному натхненникові проекту в загальноукраїнському вимірі – киянину, але хмельничанину за народженням, Олександру Шереметі, за підтримки громадської організації «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та сприяння Хмельницького міського будинку культури.

Поети, які взяли участь у даному мистецькому перформансі, вже читали свої вірші у містах Київ, Львів, Тернопіль, Одеса, Жмеринка, Бровари.

poeziya1

У Хмельницькому виступило більше десятка поетів як з міста Хмельницького, так і з області. тон задавала патріотично налаштована молодь, а, під кінець, мікрофон було передано й глядачам.

Звучали як пісні, вірші визнаних поетів Хмельниччини Петра Карася і Володимира Булаєнка, класиків української літератури, так і вірші власного пера.

Молоді автори вражали непересічних глядачів патріотизмом та були щедро нагороджені оплесками за чудову молодіжну літературну ініціативу!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s