Мистецтво дивувати… мовчки

mimДует мімів “Пармезан” радує хмельничан незвичними номерами

Він — спокійний і розважливий, вона — енергійна і балакуча. А разом вони — дует мімів “Пармезан”. Різниця у темпераменті та характері йде лише на користь такій співпраці, вважають Анастасія Савчук та Гліб Савінов.

Гліб родом з Черкас, близько року працює актором Хмельницького театру ляльок. Він знайомий з пантомімою ще зі студентських років: під час навчання у Харківському Національному університеті мистецтв ім. І. Котляревського проходив відповідний предмет. А на другому курсі, взявши кілька додаткових уроків у старшокурсників та навчившись наносити грим, вирішив заробити копійчину.

mim_1“Я тоді був класичним французьким мімом у ресторані. Мені настільки сподобалося, так зачепило! Зрозумів, що пантоміма дуже підходить мені за психофізикою, і вирішив займатися серйозно, щоб досягти майстерності”, – розповідає Гліб, який уже п’ять років перевтілюється у міма.

Робота в театрі ляльок допомагає йому осягнути глибини мовчазного мистецтва, а пантоміма, в свою чергу, підказує, як керувати маріонеткою.

Познайомившись із хмельничанкою Анастасією Савчук, вони створили дует.

mim_2“Я давно мріяла займатися пантомімою, пробувала щось самотужки, але шукала партнера і знайшла його випадково. Зрозуміла, що Гліб — дуже творча людина і відрізняється від мене. Але це якраз плюс у роботі”, – розповідає дівчина.

Перевтілюючись у різноманітних героїв, вони виступають на Хмельницьких урочистостях, весіллях та корпоративах. Люди сміються і плачуть, захоплено дивляться збоку чи підігрують акторам. Та головне завдання пантоміми — не розсмішити чи довести до сліз, а гіперболізувати емоції, переглянути ставлення людини до самої себе.

“Пантоміма — це мистецтво, яким можна дивувати людей. Вона створює спілкування. Навіть з іноземцями, котрі не розуміють твоїх слів, у пантомімі ти знаходиш спільну мову, – пояснює Гліб. – Одного разу мені довелося виступати в Іспанії. Спочатку було трохи лячно, але дуже швидко навколо мене зібралася зграя дітей, і я чудово з ними порозумівся”.

mim_3

На запитання “чи не складно довго мовчати?” Настя і Гліб хором відповідають: “Так це ж приємно! Тепер ми можемо зрозуміти одне одного не лише за допомогою жестів, а й поглядів. А після виступу можна вдосталь наговоритися”.

Для них пантоміма — це спосіб стати іншими та можливість поділитися енергією, що накопичилася всередині.

“Приємно відчувати віддачу: коли люди емоційно реагують, дякують, а ще хочуть побачити нас без гриму”, – кажуть митці.

Джерело: http://ye.ua/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s