Взяти участь у мистецькому проекті «До Дерева» запрошують всіх охочих

gudimovВід 28 серпня до 28 листопада в Хмельницькому обласному художньому музеї проходитиме спільний з арт-центром Павла Гудімова «Я Галерея» (м. Київ) проект «До Дерева», присвячений 23 річниці  Незалежності України.

Основною складовою проекту є виставка живопису та скульптури відомого українського художника, лауреата премії імені В.Стуса, премії ARSENALE AWARDS 2012, письменника і філософа Миколи Малишка. Вона демонструє діалог митця з улюбленим матеріалом, в процесі якого відбувається пошук відповідей на численні питання минувшини, сьогодення та майбуття, розкриваються нові невідомі досі виміри матеріалу. В своїй творчості Микола Малишко спирається на традиції вітчизняної дерев’яної скульптури, української та японської народної пластики, на власні архітектурні практики. Поштовхом до нинішнього проекту стала скульптурна композиція 2000 року: постать людини, що обіймає дерево. Її символіка актуалізує широкий діапазон стосунків людини і дерева в різноманітних його сенсах. В своїх творах художник апелює найперше до емоцій глядача, вбачаючи в них саме ту силу, що захоплює, відриває від буденності, пробуджує радість, бажання доторкнутись до таємниці.

Проект порушує багато аспектів нашого буття, а тому відкриває можливості для мистецьких зустрічей і дискусій з різних питань сучасності: генералізація ідентичності; проблеми екології в контексті глобальних викликів; етнологія: збереження традицій як місток у майбутнє нації, нові смисли духовної спадщини нації у новітній час, історичні паралелі (Росія, Польща); феномен українського авангарду тощо.

В рамках проекту плануються лекції куратора Павла Гудімова, зустрічі з митцями, мистецтвознавцями, екологами, громадськістю, виступи музикантів і фольк-гуртів.
Організатори запрошують  взяти участь у проекті всіх охочих та долучитись до співпраці.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s