Хмельницький ансамбль «Step dance» на Міжнародному конкурсі

Зразковий художній колектив України ансамбль сучасних танців «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва влітку цього року взяв участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Радост на брега» в місті Ахілоє у Болгарії. Цей дитячий конкурс зібрав танцювальні колективи з Німеччини, України, Білорусії, Грузії, Росії та Болгарії.

Серед соло у різних вікових категоріях діти ансамблю «Step dance» вибороли три перших місця (діти, юніори) і три Grand Priх за стильне виконання сольних номерів та чотири перших місця (юніори, дорослі) і чотири Grand Priх за артистичність у своїх композиціях.

Є діти, які двічі виступали на змаганнях, вони танцювали в дуетах і посіли два перших місця та два Grand Priх за артистичність у виконанні композицій у стилі хіп-хоп та вільному стилі.

На Міжнародному конкурсі мистецтв «Радост на брега» була велика кількість танцювальних формейшн. У різних вікових категоріях серед танцювальних колективів з України, Німеччини, Білорусії, Грузії, Росії та Болгарії діти ансамблю сучасних танців «Step dance» посіли  чотири перших місця та чотири Grand Priх за емоційне виконання танцювальних композицій в стилі хіп-хоп. Діти із задоволенням беруть участь у Міжнародних змаганнях у містах  Несебрі та Ахілоє Болгарії.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s