Підбито підсумки фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив”, присвяченого 583-й річниці міста Хмельницького

 2014-09-25-10Фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив проводиться десятий рік поспіль. До участі у ньому запрошувалися професійні фотографи та аматори фотомистецтва. Втретє разом із фотоконкурсом “Хмельницький крізь об’єктив” проведено ще й дитячий конкурс фоторобіт “Світ очима дитини”. Цьогоріч у конкурсах, присвячених Дню міста Хмельницького, взяли участь 76 учасників – 39 юних хмельничан у фотоконкурсі “Світ очима дитини” та 37 учасників у фотоконкурсі „Хмельницький крізь об’єктив”, які подали для оцінки журі відповідно 204 і 243 роботи.

Кращі фотороботи відібрано на виставку, яка розмістилася у приміщенні музею-студії фотомистецтва. Тут відбулося урочисте її відкриття, під час якого нагороджено переможців вищезгаданих конкурсів.
З вітальним словом виступив міський голова Сергій Мельник. Звертаючись до учасників конкурсів і любителів фотомистецтва, запрошених на відкриття виставки, міський голова насамперед щиро привітав усіх з передсвятом – Днем міста Хмельницького, зазначивши, що цьогоріч, у зв’язку зі складною ситуацією в країні, ми відзначатимемо день народження нашого міста скромно, у дещо в іншому форматі.

“Саме головне, що ми, хмельничани – і підприємства, і волонтери згуртувалися, й надали дієву допомогу українській армії, тим, хто бере участь в антитерористичній операції. Таким чином ми наближаємо мирний деньУкраїни, – зазначив Сергій Мельник. – Приємно те, що з кожним роком збільшується кількість учасників виставок, які розгортаються у приміщенні музею-студії. Тут щомісяця відкриваються нові яскраві фотовиставки, які відвідують тисячі хмельничан та гостей нашого міста”. І додав, що завдяки діяльності музею фотомистецтво набуває в нашому місті досить широкого розвитку. Це мистецтво для молодих хмельничан, які вміють бачити прекрасне у буденному.

“Це дуже важливо, адже діти мають мету, тягнуться до прекрасного, теплого і світлого. Впевнений, що ці діти виростуть кращими, добрішими і будуть розбудовувати нашу країну і наше місто Хмельницький”, – сказав на завершення міський голова.

Сергій Іванович побажав присутнім майстрам фотографії здоров’я, успіхів, натхнення та нових перемог.
Міський голова виконав почесну місію – вручив відзнаки переможцям конкурсів.

Згідно з рішенням журі фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив”   дипломами учасника фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив” нагороджуються: Марина Верхола, Віктор Вінцерський, Олександр Возний, Юлія Гайбура, Богдан Гоцуляк, Ельвіра Давлєтова, Микола Двужилов, Леонід Западенко, Петро Ігнатьєв, Олександр Козак, Дар’я Ковальова, Галина Комарніцька, Ілона Купко, Олег Куцький, Олена Лаптєва, Владислав Лісовий, Алла Мірошниченко, Юрій та Ярослав Савіни, Анжеліка Семенчук, Володимир Стрілецький, Станіслав Полубєдов, Петро Прилуцький, Тетяна Родіна, Катерина Пташник, Марина Шавиріна-Школяр, Богдан Чепкий, Дмитро Яровий.

Дипломами переможців
в номінації “ Хмельницький фоторепортер ” нагороджуються такі учасники:
3 місце – Інна Горбовцова
2 місце – Аліна Возна
1 місце – Олександр Савенко

в номінації “ Хмельницький історичний ”
3 місце – Сергій Колісник
2 місце – Сергій Зисько
1 місце – Ігор Западенко

в номінації “ Погляд фотографа ”
3 місце – Андрій Таранціца
2 місце – Сергій Аніськов
1 місце – Юрій Туманов

Головним переможцем фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив” для вручення “Призу міського голови” визначено Олександра Савенка.

Відповідно до рішення журі фотоконкурсу “Світ очима дитини”, присвяченого Дню міста Хмельницького, Дипломами учасника фотоконкурсу “Світ очима дитини” нагороджуються: Богдан Андрейчук, Вікторія Боднарчук, Борусевич Катерина, Бурлака Юлія, Дзюрман Діана, Душко Єва, Жданова Аліна, Золотарьова Ірина, Золотарьова Лілія, Казмірчук Владислав, Ковальчук Олена, Кузьмук Анна, Кулібаба Анна, Курнаєва Анна, Лазаренко Аліна, Лісовий Владислав, Лукій Анастасія, Мельник Валерія, Олійник Анна, Пилипчук Лоліта, Поворозник Владислав, Поліщук Діана, Попіль Дар’я, Поступайло Анна, Сема Валерія, Семенчук Анжеліка, Суховірська Марія, Усачов Єгор, Царенко Катерина, Цибенко Каріна, Чесановська Аріна, Чорна Вікторія, Щеринська Юлія (33 учасника).

Дипломами переможців фотоконкурсу “Світ очима дитини” нагороджуються:
у віковій категорії 12-15 років:
3 місце — Уляна Краснюк;
2 місце — АнастасіяЗагурська;
1 місце — Діана Сарело.

у віковій категорії 15-18 років:
3 місце — Пташник Катерина;
2 місце — Коломієць Валерія;
1 місце — Таранціца Андрій.

Найвищою нагородою конкурсу – Призом міського голови нагороджено Діану Сарело.

Подяками управління культури і туризму міської ради та подарунками за активну участь у фотоконкурсі “Світ очима дитини” відзначено колектив гімназії №2 та Хмельницький благодійний фонд “Карітас”. Декілька учасників конкурсів також отримали подарунки від хмельницького центру цифрової фотографії “Кодак Експрес”.

Виставка триватиме впродовж місяця. Тож, запрошуються всі охочі її відвідати.
Хмельничани, а також гості нашого міста, які відвідають виставку також зможуть визначити переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, опустивши свій відгук за одну з фоторобіт, яка найбільше їм сподобалася, у спеціальну скриньку. Вона буде знаходитися у виставковій залі. Після підрахунку голосів, автор, робота якого набере найбільшу кількість голосів, отримає Диплом переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, який вручать 15 жовтня під час відкриття наступної фотовиставки.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s