Талант родом з дитинства

Fil_12_Shmurikova13 жовтня у бібліотеці-філії для дітей №12 відбулась зустріч з відомою подільською письменницею Ніною Шмуріковою-Гаврилюк. Читачам бібліотеки – учням 7-Б класу СЗОШ №21 – письменниця розповіла про своє життя і творчість, а також, як ще у першому класі разом з мамою написала свій перший віршик.

Найперші свої твори для дітей Ніна Миколаївна почала писати, коли народились власні діти. А найперша дитяча книжечка «Хитрий зайчик» вийшла друком з власними малюнками письменниці, до книжки «Де ти, Ясочко, бувала?» малюнки виконала її учениця.У книжці «У чім секрет?» вперше з’явилось фото авторки. Серед відомих її дитячих книг «Два Тараси», «Віронька-зіронька», «Зозульчині черевички», «Мисливець Сивоок», «Царівна-пустельниця», «Чарівна сопілка», «Барвистий дивокрай». Свою нову збірку ліричних творів «Я родом з листопаду…» Ніна Миколаївна подарувала бібліотеці.

Цікава людина, неповторні вірші, тепле ставлення до своїх читачів – саме таке незабутнє враження вона справила на усіх присутніх на заході.

Джерело: http://cbs.km.ua/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s