Знаний фотомитець з Харкова представить хмельничанам краще зі свого півстолітнього доробку

1970Запрошуємо хмельничан та гостей міста на відкриття виставки фотографії «50 х 70» харківського фотохудожника Олександра Супруна, яке відбудеться 15 жовтня о 16.00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).

Увазі відвідувачів буде запропонований авторський проект всесвітньовідомого українського фотографа, члена НСФХУ від дня заснування, володаря почесного звання «Вища майстерність Міжнародної федерації фотографічного мистецтва» Супруна Олександра Даниловича.
Проект є своєрідним звітом автора про 50 років творчої діяльності та з нагоди 70 років від його дня народження. Саме ці числа і знайшли відображення в назві проекту .
Виставка складається з 50 робіт. Кожен рік, починаючи з 1965, представлено в експозиції однією роботою з числа тих, що саме в той час були створені.
До складу колекції увійшли: твори з добірки аналогових монтажів, що були створені в період з 1974 до 1997 року, фотороботи з проектів «Дисперсія», «Заповедник души», «Кадри минулого», «Поруч», або окремих фотографічних робіт, що презентовані на інших експозиціях чи з архіву.
Тож, запрошуємо поціновувачів фотомистецтва на урочисте відкриття. Вхід вільний.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s