Відкрито виставку картин колишнього головного архітектора міста Хмельницького

IMG_0399В операційному залі сервісного центру ПАТ «Хмельницькобленерго», що на вулиці Свободи, розгорнуто виставку художніх творів члена Національної спілки архітекторів України, колишнього головного архітектора міста Хмельницького Івана Гавриляка. В експозиції представлено понад тридцять робіт автора, на яких зображено мальовничі пейзажі, виконані олівцем.

Тож, у дні роботи сервісного центру фотовернісаж доступний для огляду всім хмельничанам.
Гавриляк Іван Миколайович народився 14 липня 1947 року у селі Березівка Тисменицького району Івано-Франківської області. В 1970 році закінчив архітектурно-будівельний факультет Львівського політехнічного інституту та одержав спеціальність архітектора містобудування. За направленням впродовж десяти років працював в Маріупольській філії проектного інституту “Донбасцивільпроект”.

У цей час ним була запроектована велика кількість об’єктів містобудівельного характеру, громадських та житлових споруд. altУ 1981 переїхав до міста Хмельницького, де працював на посаді заступника головного архітектора міста. З 1985 до 1994 року – головний архітектор міста Хмельницького. У період 1994-1999 роки був помічником міського голови. В 1999-2002 роках знову працював на посаді головного архітектора міста Хмельницького. Нині Іван Миколайович знаходиться на заслуженому відпочинку.

Іван Миколайович Гавриляк – член Національної спілки архітекторів України з 1974 року.

Серед основних робіт Івана Гавриляка – проект детального планування Північного житлового району міста Хмельницького з розробкою проекту забудови мікрорайону №4, конкурсний проект забудови центральної частини міста Маріуполя (друга премія), проект профілакторію на 208 місць Азовського морського пароплавства.

Джерело:http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s