Хмельницьких театралів порадують класикою та сучасними постановками

_Hmelnickih_teatraliv_poraduyit_klasikoyi_ta_suchasnimi_postanovkami_1_2014_10_15_03_07_55Театр Старицького готує оперу «Летюча миша» та п’єсу українського драматурга «Республіка на колесах».

Нагадаємо, що новий 84-й сезон в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького розпочнеться із прем’єри «Житейське море» Івана Карпенка-Карого в постановці Олександра Сторожука. Головну роль, Івана Барильченка, зіграє заслужений артист України Ігор Сторожук. До речі, приурочена вистава до 50-річчя актора та 30-річчя його творчої діяльності. Прем’єра відбудеться 16 жовтня о 18.30.

Також у новому сезоні на театралів чекають дві роботи молодого режисера Дмитра Гусакова – «Метод Гремхольма» Жорді Галсерана та опера Штрауса «Летюча миша».

Новий художній керівник театру Анатолій Пундик планує поставити «Республіку на колесах» Якова Мамонтова та «Великодушний рогоносець» Фернана Кроммелінка.

«Республіка на колесах» – вистава про 1919 рік, але виявляється, що вона розповідає і про події в сучасній Україні. У ній будуть задіяні усі провідні актори, балет, оркестр. Художником-постановником буде художник лялькового театру, митець з оригінальним баченням Михайло Ніколаєв, – розповідає Анатолій Петрович. – Сподіваюся, що це буде зовсім новий театр».

Напередодні Нового року на хмельничан чекає велике новорічне дійство за режисурою студентки університету ім. І. Карпенка-Карого.

Джерело: http://ye.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s