Унікальний семінар-тренінг з новітніх технологій концертного мікшування на основі цифрового мікшеру Allen&Heath Qu-16 пройшов на базі Хмельницького міського будинку культури!

seminarКілька останніх років ми є свідками цифровий експансії у сфері звукопідсилюючих, звукозаписуючих та мікшерних систем . Не так давно зміни торкнулися і сектора мікшерів бюджетної цінової категорії . В нашому місті вперше цифровий мікшерний пульт був придбаний в 2013 році Управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради для озвучення заходів Хмельницького міського будинку культури, з цього моменту можна рахувати, що ера цифрових технологій в закладах культури відкрита.

Сьогодні, при виборі мікшерного пульта для клубного закладу культури основне питання звучить так: цифровий або аналоговий? 28 жовтня 2014 року о 14.00 в глядацькій залі міського будинку культури пройшов семінар-тренінг на тему «Новітні технології концертного мікшування» для концертних, студійних та театральних звукорежисерів, музикантів та просто шанувальників гарного звуку. Семінар-тренінг був ініційований звукорежисером міського будинку культури та проходив за участі колективу компанії «РеалМюзік» – найбільшого дистриб’ютора професійного звукового обладнання та музичних інструментів в Україні.

Під час семінару-тренінгу присутні отримали теоретичну інформацію та практичні навики з наступних розділів:

• Доступні цифрові мікшери, їх функції та принцип роботи;
• Віртуальний саундчек;
• Персональне мікшування;
• Віддалене керування мікшером;
• Застосування вбудованих ефектів;

По завершенню семінару звукорежисери ще довго обмінювались враженнями та цікавились нюансами цифрових мікшерних пультів представлених на ринку України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s