Поезія без кордонів

prosk45_17Молоді українські письменники читали власну поезію на літературних читаннях “П’яте колесо” у соціально-культурному центрі “Сорока”. Це були поети не тільки з Хмельницького, а й з Києва, Одеси, Вінниці та Львова.

“Наша зустріч — це літературник без рамок, — розповідає організатор дійства Катерина Феб. — Ми запросили поетів і дали кожному по десять хвилин на виступ. Упродовж цього часу вони могли робити на сцені все, що забажають. Жодних обмежень ми не ставили, бо творчість має бути різною”.
У Хмельницькому вже неодноразово відбувались подібні літературні заходи, але цього разу організатори запланували зробити їх масштабнішими. Таким чином відбувається об’єднання творчих людей України саме у нашому місті.

“З деякими авторами ми вже знайомі, — каже Катерина Феб. — Цього разу завітали й новачки. Це зближує, тому надіємось, що такі зустрічі будуть відбуватися частіше”.

Хмельницька поетеса Катерина Волошина зізнається, що ніколи не знає наперед, що саме читатиме з написаного. У свою червону папку вона згортає все наразі надруковане і йде. Вже на самому заході поетеса переймається атмосферою і підбирає те, що близьке серцю.

“Подібні зустрічі відвідую часто, — ділиться Катерина Волошина. — Отож знаю майже всіх учасників. Серед новачків сподіваюся знайти цікаві неординарні особистості”.

“Я тут уже вдруге, — каже Богдан Зеленюк. — Сам з Івано-Франківська, приїхав до вас із Одеси, де навчаюсь, але саме у Хмельницькому відбувся мій дебют, бо вперше прочитав свої вірші на публіку. Отож Хмельницький для мене — знакове місто”.

Джерело: http://proskuriv.info

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s