Живописець Іван Марчук та скрипалька Богдана Півненко презентують у Хмельницькому незвичний проект

_Vsesvitnovidomiy_zhivopisec_ivan_Marchuk_ta_ukrayinskiy_Paganini_u_spidnici__Bogdana_Pivnenko_prezentuyit_u_Hmelnickomu_nezvichniy_proekt_1_2014_11_10_11_03_12У четвер, 13 листопада о 16.00 в обласному художньому музеї відбудеться подія всеукраїнського масштабу – спільна акція всесвітньовідомого живописця Івана Марчука та талановитої скрипальки Богдани Півненко «Живопис. Музика. Поезія». У Хмельницькому вони презентуватимуть три види мистецтва – ретроспективну виставку полотен, концертну програму та читання віршів українських поетів.

Іван Марчук – єдиний з українців, що увійшов до рейтингу «100 найвизначніших геніїв сучасності», який склала британська газета «The Daily Telegraph». Цікаво, що Марчук набрав втричі більше балів, ніж відомий американський режисер Квентін Тарантіно. А у 2006 році Міжнародна академія сучасного мистецтва у Римі прийняла Івана Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради академії. Це перший випадок визнання українського автора інституцією такого високого рівня. Нині «Золота гільдія» нараховує 51-го художника з усього світу.

Богдана Півненко – самобутня скрипалька, яскрава представниця нової генерації музикантів, яку журналісти називають «українським Паганіні у спідниці».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s