Творчі колективи Хмельницького достойно представили Україну на міжнародному фестивалі в Берліні

2014-11-13-06(1)На початку листопада у м. Берлін (Німеччина) в приміщенні відомої у світі спортивної арени «Max Schmeling Halle», відбувся традиційний Міжнародний фестиваль оркестрів «Berlin Tattoo», який цьогоріч проходив в рамках заходів з нагоди 25-річчя падіння берлінської стіни. Даний фестиваль збирає в Німеччині найяскравіші та найбільш професійні оркестрові колективи з усього світу. У фестивалі брали участь оркестрові колективи зі Швейцарії, Нідерландів, Чехії, Білорусі, Польщі, Ірландії, ОАЕ, Німеччини, Англії.

2014-11-13-07Вперше участь у фестивалі взяв зведений творчий колектив міста Хмельницького як спільний проект естрадного оркестру УМВС України у Хмельницькій області (диригент – заслужений діяч мистецтв України С. Рабійчук), муніципальний естрадно – духовий оркестр (диригент Т. Безнюк) та народний ансамбль мажореток «Альфа» (керівник О. Мильніков, хореограф Н. Мильнікова). Для хмельницьких колективів участь у заходах такого масштабу є великою честю, престижем та нагодою перейняти досвід у кращих оркестрових колективів Європи та Світу.

Надзвичайно тепло глядачі зустрічали представників мистецької України. Програма колективу включала твори українських композиторів, дефіле музикантів та мажореток, композицію з прапорами національних кольорів в українських строях, музичний та хореографічний супровід сольного номеру відомої німецької співачки Анни Хегер, а також танець «Пасодобль» у виконанні знаної в місті бальної пари Наталії та Олександра Мильнікових.

Зворушливо та проникливо на завершення фестивалю прозвучала феєрична композиція «Зцілити світ» у виконанні зведеного хору та всіх оркестрів – учасників фестивалю.

По завершенні фестивалю наш колектив отримав запрошення до участі в наступних міжнародних культурно – митецьких проектах.

Щиро вітаємо творчі колективи міста Хмельницького з вдалим виступом, бажаємо подальших творчих успіхів та звершень!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s