Звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш»

FILL108810 грудня 2013 року о 17 годині у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв відбудеться звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш» (керівник Шенькарук Юлія Юріївна, викладач Оніщук Наталія Володимирівна).

Традиційним для «Фреш» є проведення щорічних концертів-звітів. Це стимулює керівників колективу та учасників ансамблю до активної творчої діяльності, надає можливість продемонструвати рівень хореографічної підготовки та виконавської майстерності учнів, репертуар колективу, який має суто дитячу направленість, постійно оновлюється і доповнюється новими хореографічними постановками.

Цьогоріч колектив представлятиме концертну програму на предмет підтвердження звання «зразковий». До складу комісії, яка оцінюватиме досягнення «Фреш» входять провідні хореографи міста і області та методисти Обласного науково-методичного центру культури і мистецтва на чолі з Заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Бєлєванцевим.

Тож запрошуємо всіх шанувальників мистецтва танцю на звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш», який відбудеться 10 грудня 2013 року о 17 годині у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s