Феєрія танцю

unnamed (1)Нещодавно в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся концерт-звіт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш» на предмет підтвердження звання «зразковий». Майстерність виконавців, їх творчі здобутки та досягнення оцінювали провідні фахівці міста та області в галузі хореографії. А саме: виконуючий обов’язки директора обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев, головний балетмейстер обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького Заслужений артист України Олександр Шиманський, завідуючий відділом обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Валентин Войдевич, провідний методист обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмила Мєзєнцева.


unnamed (2)Понад 80 дітей взяли участь у цьому феєричному святі танцю, окрасою якого стали солістки ансамблю – випускниці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Від першої хвилини глядача захоплює чарівне дійство, яке створила керівник ансамблю Юлія Шенькарук. Вражає креативний режисерський задум концерту, який проходив в режимі «нон-стоп». Колектив є своєрідною творчою майстернею, де створюються неповторні образи. Юлія Юріївна не боїться експериментувати в своїй роботі, втілювати сміливі, цікаві ідеї в сюжетних постановках. Під час концерту глядач спостерігає за розвитком хореографічної майстерності від самих маленьких учасників колективу до вправних виконавців старшої групи.

Творчий запал керівника ансамблю «Фреш» підтримує і викладач сучасного танцю Наталія Оніщук, яка є надійним помічником Юлії Юріївни. Разом зі своїми наставниками учні занурюються у різнобарвний світ сучасних хореографічних течій. Значний внесок в роботі колективу належить викладачу класичного танцю Ларисі Володимирівні Українченко, а також концертмейстерам – Ларисі Незборецькій та Олені Степанець.

Картинка, яку бачить глядач насичена і красива. Оригінальне сценічне оформлення та яскраві костюми створювали святковий настрій, який панував у глядацькій залі і на сцені. Енергія та щирість рухів дітей надає особливу чарівну атмосферу. Разом із ними ми потрапляли і в світ дитячих пустощів у концертних номерах «Дитинство», «Справа в капелюсі», і подорожували на літаку у номері «От винта» і заглиблювались у філософські роздуми про сенс життя у постановках «Плин часу», «Ейфорія», «Дерево життя». Завершився концерт – звіт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш» патріотичною постановкою «Перлина Україна».

Концерт пройшов яскраво та динамічно, викликав позитивні емоції та незабутні враження.

Олена Степанець

unnamed

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s