Відкриття виставки живопису «Здолає шлях той, хто йде»

DSCF9115+26 грудня 2014 р. в музеї історії міста Хмельницького відбулось відкриття виставки живопису «Здолає шлях той, хто йде», яку представили Надія Борецька – член Національної Спілки художників України, викладач декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, лауреат премії ім. Богдана Хмельницького, лауреат премії «Різдвяна містерія» (м. Луцьк), лауреат премії Хмельницької міської ради, стипендіат Хмельницької міської ради 2015 р. та її син Вадим Піщерський – студент відділу декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв (художній метал).

DSCF9124+Художниця Надія Борецька – людина, яка народжує радість. Її живопис, батик – ніби створені для того, щоб дивувати розмаїттям кольорів та вигадливими сюжетами. Звісно, усе це майстер може почерпнути тільки з любові до життя.

Надія Борецька має дванадцять років педагогічного стажу. Вона професійно та творчо працює з дітьми, учні її класів беруть участь в обласних і міських художніх виставках, майстриня постійно запроваджує для своїх учнів цікаві теми і завдання з килимарства, розпису на тканині та склі, макраме, ляльки-мотанки, мозаїки тощо. Постійний учасник міжнародних програм культурних обмінів міст-побратимів. Провела авторські виставки у.Чеханові (Польща), Модесто (США), Івановому (Росія), Бєлці (Молдова).

За роки творчої діяльності мисткиня реалізувала свої творчі задуми в живописі, гобелені, вітражі, в інтер’єрних декоративних панно у державних і приватних приміщеннях. Але батик для мисткині завжди залишався найвишуканішою її віртуозною піснею. Роботи Надії Борецької знаходяться в музеях і приватних колекціях України та за її межами (в Росії, Молдові, Польщі, Америці, Німеччині).

Справу своєї матері, талановитої художниці, члена Національної спілки художників України, голови Хмельницької міської творчої організації спілки художників України “Золота палітра” наслідує її син – Вадим Піщерський, який теж представляє свої роботи в експозиції.

Вадим Піщерський активно бере участь у творчому житті міста. Він лауреат міських і обласних конкурсів та учасник міських і обласних художніх виставок. Нині він плідно працює над самовдосконаленням та новими пошуками в живописі та металі. Це творча особистість з великим потенціалом, в його творчості уже зараз прослідковується своєрідна манера бачення і декоративний підхід до живопису. Вадим Піщерський у своїх роботах надає перевагу сюжетам міфів, легенд, фентезі, морській тематиці та композиціям з романтичними образами. Спрощуючи форму, він насичує її чистими, відкритими кольорами. У представлених творах відчувається його захоплення мистецтвом модерну.

Цього дня творчу родину з відкриттям чергової спільної виставки вітали представники Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, численні друзі та поціновувачі художнього мистецтва. Валентин Михайлович Ільїнський, доцент кафедри культурології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, привітав Надію Анатоліївну з отриманням звання стипендіата Хмельницької міської ради 2015 р.

Музичним дарунком для всіх присутніх на відкритті виставки була музична композиція «Ялинка» у виконанні дуету учениці дитячої музичної школи № 1 ім. М. Мозгового Дарини Литвинюк (саксофон) та її викладача Віталія Думанського (фортепіано).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s