“На Різдво Христове …”

2015-01-17-12(1)Таку назву мав вечір українських колядок та щедрівок, яку подарував хмельничанам академічний муніципальний камерний хор, художнім керівником та головним диригентом якого є талановитий музикант і педагог, заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур. Концерт відбувся у вщерть заповненій залі міського будинку культури. З вітальним словом до учасників творчого колективу та усіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

“Прекрасний колектив, прекрасні виконавці. Ви – гордість нашого міста й Подільського краю”, – зазначив Костянтин Чернилевський, звертаючись до хористів.

2015-01-17-07(3)Керівник міста від міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе подякував учасникам академічного муніципального камерного хору за прекрасний виступ, який подарував усім присутнім велике моральне та духовне задоволення. Побажав колективу нових творчих злетів, професійного росту й надалі прославляти наше славне місто Хмельницький не лише на теренах нашої держави, а й далеко за її межами. Виконуючий обов’язки міського голови принагідно привітав усіх з новорічно-різдвяними святами.
З давніх-давен Україна славиться величними традиційними святами і обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. Серед багатьох традиційних свят і обрядів є свята зимового новорічно – різдвяного циклу.
2015-01-17-04(3)Програма святкового концерту була різноманітною і насиченою. Величаво й одноголосно, просто і зрозуміло звучали у виконанні одного з найкращих мистецьких колективів нашого міста колядки і щедрівки –  яскраві, колоритні обрядові співи, які традиційно звучать на зимові свята від Різдва до Водохреща. У майстерному виконанні солістів та учасників хору прозвучали твори: “На різдво Христове…” (Г. Гаврилець, ч. №9 з ораторії “Барбівська коляда”), “Зійшла зоря” (І. Гайденко), “Во Вифлеємі зоря сіяє” (обробка Р. Демчишина), дві різдвяні пісні – “Коляда”, “Щедрівка” (М. Гайворонський, аранжування М. Гобдича), “Спи, Ісусе, спи” (обробка М.Гобдича), “Коляда-колядка” (музика Л. Кабільника, слова Л. Лазурко), “Щедрівонька” (М. Дацко, аранжування Ю. Антківа) тощо.
Чудові хореографічні композиції дарували глядачам янголята – учасниці зразкового ансамблю танцю “Намисто” (керівник – Ірина Штогріна). У милозвучному виконанні стипендіатки Хмельницької міської ради Валерії Стаднік прозвучали новорічно-різдвяні вітання.
Вечір колядок та щедрівок “На Різдво Христове…” подарував усім присутнім у залі гарний настрій, багато позитивних вражень і святкових емоцій.
Виступ хористів супроводжувався бурхливими й довготривалими оплесками та вигуками – “Браво!”.
 _MG_3713(2)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s