Переможці конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

DSC_733711Нещодавно, з 13 по 15 лютого 2015 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи, де прийняли участь учні Хмельницької дитячої школи мистецтв. Це вихованці викладача Ожевана Василя Васильовича – Побережний Олександр, який здобув І місце, Толордава Владислав – ІІ місце, Гуменчук Дмитро – ІІ місце. У складі тріо трубачів ці учні здобули ІІІ місце. Ожеван Василь Васильович був нагороджений грамотою за високий професійний рівень підготовки учнів.

Ще один інструментальний ансамбль у складі: Дмитра Крисюка (ф-но) викладача Чорненької Світлани Іванівни, Франчук Анни (блокфлейта) в-ча Карпюк Наталії Ярославівни та Медведчука Андрія (гітара) в-ча Рікановської Олесі Юріївни здобули І місце у категорії «ансамбль».

Особливо приємно та радісно нам вітати переможців, адже серед 115 талановитих дітей саме учні нашої школи отримали такі високі здобутки. Наша країна завжди рясніла талантами і пишалася кращими традиціями музичного виконавства. Тому планка конкурсу була надзвичайно високою для всіх учасників: і для молодих артистів, і для їхніх викладачів.

Усі учасники цього мистецького марафону за три дні перебування на конкурсі мали можливість відчути величезне задоволення від спілкування одне з одним: з товаришами, з колегами-однодумцями, з мудрими наставниками, з юними обдаруваннями, а також обмінятися досвідом роботи.

Сподіваємось, що цей конкурс стане ще однією сходинкою довгого, яскравого, творчого шляху до мистецьких висот.

Бажаємо дітям та їх викладачам натхнення у навчанні та нових здобутків.

Фото

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s