Сольний концерт Віталія Самолюка

IMG_20150217_17494317 лютого в малій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся сольний концерт композитора, лауреата всеукраїнського конкурсу, члена національної спілки композиторів України Віталія Самолюка.

В програмі звучали авторські композиції та твори Фредеріка Шопена. Розпочався вечір показом відео трансляції прем’єрного виконання поеми для бандури та камерного оркестру «Лучафер» В.Самолюка, яка відбулася 3 листопада 2011 року в Одесі. Допомогу у відтворенні відео надав звукорежисер Ігор Бойко.

IMG_20150217_183043В світ казки та незбагненного почуття кохання поринули глядачі під звуки поеми Міхая Ємінеску «Лучафер» у виконанні ведучої концерту Олександри Рашиної. Також у концерті прозвучали вальс cis moll та балада № 1 g moll Ф.Шопена.

Особливе захоплення викликала подвійна прем’єра: вперше прозвучала І частина сонати для     фортепіано «Відродження» та І частина фортепіанного концерту № 2 g moll Віталія Самолюка у виконанні автора та Ірини Собчук – провідного викладача по класу фортепіано ХДШМ.

Експресивне, натхненне виконання фортепіанного концерту не залишило байдужим вщент заповнену залу.

Романтичному, піднесеному настрою концерту додало і художнє оформлення Світлани Поворознюк, що вирізнялося вишуканістю та аристократизмом .

Хочеться подякувати композитору Віталію Самолюку за радість, отриману від спілкування з його самобутньою, яскравою музикою та побажати натхнення і подальших творчих успіхів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s