Відкриття благодійної виставки – продажу «Творчою дорогою до мирного неба».

2015-02-25-08У виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 67) відбулося відкриття благодійної виставки – продажу «Творчою дорогою до мирного неба». Учні та викладачі мистецького закладу надали власні роботи для продажу. Усі кошти, отримані в результаті благодійної виставки будуть направлені для підтримки військових, які боронять Україну в зоні проведення антитерористичної операції.

2015-02-25-06Від міської влади учасників заходу привітала заступник начальника управління культури та туризму Хмельницької міської ради Світлана Шевченко. Вона подякувала учням та викладачам закладу за гарну ініціативу та закликала присутніх підтримати українських військових, придбавши виріб, який припав до душі.

На виставці представлено 176 викладацьких та 103 учнівських роботи в різних напрямках, а саме: живопис, кераміка, лялька-мотанка, панно, декупаж тощо.
Усі бажаючі протягом місяця, а саме стільки діятиме виставка-продаж, можуть фінансово допомогти українським захисникам та придбати різноманітні роботи, які виготовили майстри Хмельницького.
Це вже не перша благодійна виставка учнів та викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Так, з 4 листопада до 18 грудня минулого року було проведено аналогічний захід. Тоді зібрано 5 тис. 400 грн., які були використані для придбання теплого одягу та інших потрібних речей для наших захисників.2015-02-25-07
Запрошуємо хмельничан і гостей міста відвідати цю благодійну акцію, отримати естетичне задоволення і внести посильний вклад на допомогу героїчним військовим, патріотам України.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s