Виставка 9-го щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»

xiaolin_fan_china_working_новый размер5 березня  в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва проходить виставка 9-го щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»-2015 (www.galleryprostir.com) – всесвітньо відомого конкурсу для фотохудожників усіх країн та турне виставок по містах України, столицях та великих містах світу. Салон проходить під патронатом провідних федерацій фотомистецтва:

Всесвітня федерація фотомистецтва – FIAP (www.fiap.net)

Королівське фотографічне товариство – RPS (www.rps.org)

Європейський фотографічний Союз – ISF (www.image-sans-frontiere.com)

Міжнанародний союз фотографів – UPI (www.upiphoto.com)

Реалізує проект Фотогалерея Юрія Тітовця громадської організації «Галицький Клуб «Інтеграція».

dung_nguyen_sy_vietnam_banh_xeo_konb_tum_новый размерОсновна мета Салону – сприяння розвитку сучасного фотомистецтва, відкриття нових талантів, обмін досвідом між фотографами, розширення інтеркультуральних зв’язків, дружби між народами, формування платформи для укріплення ділових відносин України із столицями та великими містами усього світу.

Салон створений у 2006 році на честь святкування 750-річчя заснування Львова. Від самого початку існування Салон привертає увагу багатьох відомих постатей. У 2006 році експозицію відвідали представники Уряду та Парламенту України, дипломатичні представники різних країн, акредитовані в Україні, діячі культури, мистецтва, представники влади та бізнесу. У 2008 році почесними гостями Салону були Її Високість Принцесса Австрії та Люксембургу Аніта фон Хохенберг зі своїм чоловіком графом Андреас Бардо. В 2009 році головою жюрі був Екс-Президент Словацької Республіки п. Рудольф Шустер. У 2011 році у Празі виставка Салону проводилась під патронатом члена Парламента Чеської Республіки пані Анни Путнової, голови комітету з питань культури та мистецтва. Виставки у Пафосі 2011-2012 проходили під патронатами мера міста п. Савваса Вергас в рамках промоції Пафоса як «Європейської культурної столиці – 2017».

Стало доброю традицією проведення виставок Салону в рамках святкування видатних подій міст, активно залучаючи представників влади, дипломатичний корпус, представників бізнесу, творчу інтелігенцію, студентів та молодь.

Проект підтримують: Міністерство культури України, Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «Європейська Україна», обласні державні адміністрації, міські ради, а також дипломатичні представництва багатьох країн світу, акредитовані в Україні.

У 2014 році відбулося турне виставки Салону «З любов’ю до Жінки» у столицях та великих містах України: Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Кам’янець – Подільський. А також в Празі (Чеська Республіка), Кракові (Польща), Пафосі (Кіпр), Пекіні (Китай), які є нашими постійними містами-партнерами, у яких ми відкриваємо виставки Салону щорічно.

brian__hopper_ireland_fredau_in_red_1_новый размер

Фотографії, відібрані міжнародним журі, публікуються у щорічному альбомі Салону: розкішне видання формату А4, 168 сторінок, тираж – 3000 примірників, рейтинг FIAP – 5 зірок. Розповсюджується серед політиків та експертів, закордонних представництв України, дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, закордонних партнерів різних країн світу, торгово-промислових палат в різноманітних містах та країнах, в міжнародних та національних федераціях фотомистецтва усього світу, а також у закладах культури та мистецтва.

Салон є світовим конкурсом та відомою виставкою. У 2014 році у конкурсі взяли участь 705 фотографів з 54 країн світу. На розгляд жюрі були представлені 5586 фотографії, з яких відібрали 432 кращі роботи для проведення експозиції та розміщення в альбомі Салону.

Враховуючи велике значення Салону в культурному, економічному та соціальному житті, широкі можливості для різноманітних іміджевих заходів та інтерес чисельної кількості людей відвідати експозиції кращих робіт відомих фотографів з усього світу, маю за честь запросити Вас до партнерства по даному проекту.

До експозиції в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва увійшло 55 найкращих робіт, які отримали найвищі нагороди та відзнаки Салону, 49 авторів з 22 країн світу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s