Конкурс краси серед шкільної молоді «Miss School – 2015»

miss626 лютого, за ініціативи клубного об’єднання «Простір» Хмельницького міського будинку культури, відбувся ІІІ міський конкурс краси серед шкільної молоді «Miss School – 2015».

Конкурс організований управлінням культури і туризму, управлінням освіти Хмельницької міської ради, за підтримки приватних фірм та торгових марок міста, з метою розвитку у шкільної молоді почуття прекрасного, а також любові до українських традицій, патріотичного виховання тощо.


Протягом вечора учасниці конкурсу вражали глядачів своїм артистизмом, харизмою  та красою.

У конкурсі взяло участь 12 дівчат з середньо спеціальних навчальних закладів міста. Конкурс розпочався із дефілювання в українських народних костюмах. Дівчата граційно рухалися з сценою, знайомлячись з публікою.
У конкурсі «Візитка» кожна учасниця, у яскравому вбранні, заквітчаним волоссям та щирими посмішками, презентувала себе у невеликому відеоролику. Конкурсантки демонстрували свої вміння, вподобання та захоплення.

miss3

Усі школярки, різносторонньо розвинені та обдаровані, до виконання абсолютно завдань підійшли оригінально. Були гумористичні, артистичні, патріотичні ролики. Хтось залучав до зйомок однокласників, а деякі створили відео подібне до короткометражних фільмів.

miss2
Особливістю конкурсу краси серед школярок 2015 року стали український мотив й інтелектуальність. Тому одним із завдань було відтворити на сцені образи жінок із творів української літератури. Тут дівчата могли проявити свої театральні та інтелектуальні здібності. Конкурсантки перевтілювалися у Лісову Мавку (Лісова пісня), Христю (із твору «Україна у вогні»), Проню Прокопівну («За двома зайцями»), Уляну (зі «Сватання на Гончарівці») та інших. Незабутнім був образ Марусі Чурай із твору Ліни Костенко у виконанні учениці Анни Вознюк. Дівчина зі сльозами на очах переконала всіх у трагічності обраного нею образу.

Чудовою альтернативою дефілюванню у купальниках стало фінальне дефілювання учасниць у шкільній формі. Красуні з бантиками у волоссі та дзвіночками у руках впевнено ходили подіумом. Визначити фавориток було не просто.

miss5
Але все ж були переможниці. За підсумками журі, титул «Міс фото» здобула Олександра Кравець (СЗОШ №25 ім. І.Огієнка), а «Міс глядацьких симпатій» – Олексанра Літніцька (НВК № 9). Другою віце-міс стала учениця приватної загальноосвітньої школи «Гармонія» Юлія Попик. Місце першої віце-міс присудили емоційній Анні Вознюк з СЗОШ №22 імені Ольжича. Титул «Міс школа – 2015» здобула Зоряна Вінскевич, яка навчається у ліцеї №17.

Проте жодна з красунь не залишилась без титулу. «Міс посмішка» стала Діана Агрестахова, «Міс енергійність» – Анастасія Федорович, титул «Міс чарівність» присвоїли Юлії Пірог, «Міс інтелектуальність» – Анні Левшун, «Міс мовна школа Flash» стала Ліана Польовик, «Міс Насолода» – Діана Бережна, «Міс артистичність» – Ольга Ковальчук.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s