Концерт-лекція Хмельницької дитячої школи мистецтв

liktsia25 лютого в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулися два концерти-лекції викладача школи по класу труби та сопілки Ожевана Василя Васильовича на тему – «Історичні нариси розвитку духових інструментів». В концерті були задіяні учні викладача Ожевана В.В., концертмейстер Альона Момот та викладач класу труби Манькевич А.М.

Слухачами концерту-лекції стали учні загальноосвітніх шкіл нашого міста. Метою такого заходу, насамперед, є залучення дітей до прекрасного світу музики, ознайомлення з мідною групою духових інструментів таких, як труба, корнет, покет а також сопілкою.

Побудований концерт-лекція у формі діалогу з глядачами. На концерті діти дізналися багато цікавого про історію виникнення цих інструментів, про їх можливість відображати музику різних жанрів, дізналися про музичні терміни. По завершенню концерта-лекції ведучою – викладачем теоретичних дисциплін Лілією Василюк була проведена усна вікторина зі слухачами. Отож, такі зустрічі дуже корисні для виховання та естетичного розвитку дітей.

Зібрані під час концерту кошти у сумі 1500 гривень будуть використані на придбання ліків для військових які перебувають на реабілітації у військовому шпиталі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s