Благодійні акції

motankaВпродовж останніх років заклади культури міста пріоритетом своєї діяльності вважають патріотичне виховання хмельничан, не лише дітей та молоді, а людей різного віку. Крім того, саме культура та мистецтво є потужними чинниками формування потужного громадянського суспільства. І дуже важливим фактором у реалізації цих завдань на сьогодні є активна громадянська позиція працівників культури нашого міста.

У 2014 році було проведено цілу низку благодійних акцій – концертів, виставок-ярмарків, вистав, аукціонів, флешмобів з метою збору коштів на потреби воїнів в АТО, лікування поранених у військовому шпиталі. Всього зібрано за 2014 рік  понад 90,0 тис. грн. благодійних коштів, а також теплі речі, буржуйки та продукти харчування.

Продовжується ця робота і у 2015 році. З початку року надано Збройним Силам України, Національній гвардії, добровольчим батальйонам надано благодійну допомогу  на суму 12000 грн. У березні працівники культури долучилися до допомоги пораненим бійцям, що перебувають на лікуванні у військовому шпиталі – придбано та передано ліків на суму 7200 грн.

Активну участь у всіх благодійних заходах беруть діти – учні мистецьких шкіл, учасники гуртків та колективів, клубів. Саме іхні поробки, малюнки, листівки наповнюють серця воїнів мужністю та відвагою, любов’ю до рідних та близьких.

Зважаючи на важке становище мешканців східних областей України управлінням та підпорядкованими закладами культури також було зібрано теплі речі та продукти харчування, дитячі книги, які передано  для луганчан.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s