ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УЧЕНИЦЬ 8-ГО КЛАСУ «ПІД РІЗНИМ КУТОМ» У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

vystavka_m19 березня о 17.00 годині у приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулось урочисте відкриття персональної виставки учениць 8-го класу викладача Вербицької М. О. образотворчого відділення Пермогорської Лізи, Йолтуховської Анастасії та Есієвої Катерини «Під різним кутом».

Експозицію склало близько 40 робіт, виконаних в різних техніках та жанрах образотворчого мистецтва, починаючи від реалістичних портретів та постановочних натюрмортів, закінчуючи книжковою ілюстрацією, батіками, абстрактно-декоративними роботами та роботами філософсько-романтичного направлення.

Глядачі мали змогу помилуватися чудовою графікою Йолтуховської Анастасії, ліричними портретами, натюрмортами та пейзажами Есієвої Катерини, книжковими ілюстраціями, зокрема у авторській техніці «багатошарового живопису кольоровими олівцями» Пермогорської Лізи.

Значну частину експозиції склали також роботи, намальовані юними художницями на одну й ту саму навчальну тему: кольорова графіка «Равлики» Пермогорської Лізи, «Русалка» Йолтуховської Анастасії, «Акваріум» Есієвої Катерини; батіки –  «Панди», «Квіткова симфонія», «Зимовий ранок»; книжкова ілюстрація до казок братів Грімм; декоративні натюрморти та реалістичні натюрморти «Натюрморт з ліхтарем та морською зіркою» та «Натюрморт з пташкою». Ці роботи також досить вдало проілюстрували різний характер творчого обдарування юних мисткинь.

Цікавою родзинкою виставки стали виступи юних художниць з прочитанням Йолтуховською Анастасією уривка з твору Е. А. Гофмана «Золотий кравець», декламуванням Есієвою Катериною вірша французькою мовою Жака Преве «Щоб намалювати портрет птаха» та прочитанням авторського вірша «Друзі» Пермогорською Лізою.

Створити ліричну та невимушену атмосферу  допомогли учні класу гітари та їх викладачі Рашина О. А. та Рікановська О. Ю., які супроводжували відкриття виставки чудовими музичними композиціями.

Отже, ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати персональну виставку учениць ХДШМ «Під різним кутом», яка експонується у фойє 2-го поверху приміщення ХДШМ і буде дійсною до 19 квітня 2015 року, та насолодитись переглядом представлених на ній робіт.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s