У Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся звітний концерт класу хорового співу

20150320_18102320 березня у приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся звітний концерт класу хорового співу викладача Деркач Т.М. концертмейстер Стельмах Л.С.

Під час концерту прозвучали вокальні хорові та інструментальні твори українських та зарубіжних композиторів. Протягом вечора слухачі насолоджувались колоритом рідної мови та музики, адже саме такі пісні запропонували гостям юні артисти. Жанрова палітра програми була досить багатогранною. Тут і вірші, і народні пісні в оригінальних обробках («Фантазія» на тему українських народних пісень в обробці О.Хромушина, українська народна пісня «Гандзя» в обробці О.Юрмова) у виконанні хору.

Зворушливо прозвучали «Журавочка» на муз. Б.Яновського в обробці для вокального ансамблю Л.Лебедєвої з солісткою С.Кабачинською. Окрасою концерту став твір італійського композитора Д.Модунго «Volare» у виконанні соліста-вокаліста Дмитра Шуфляка, звучали цікаві фортепіанні ансамблі у виконанні учнів класу фортепіано викладачів Верзун В., Бачинської В., Незборецької Л., Ярославцевої Л. Влучні і лаконічні слова ведучої концерту Світлани Мазур допомагали переключати увагу глядачів та готували їх до сприйняття наступного твору.

Людину можна розпізнати по ставленню до дитини, можна навчити дитину правильному вокалу, техніці співу, грі на музичних інструментах, але при цьому дуже важливо не покалічити дитяче серденько, не поламати душу, не зробити з неї робота-виконавця, а вкласти в неї довічні людські цінності: любов, доброту, ніжність, віру. Це один з головних постулатів викладачів хорового класу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s