Практичне заняття з надання першої медичної допомоги в ХДШМ

IMG_20150324_13013024 березня в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулося практичне заняття з надання першої медичної допомоги. Проводив заняття волонтер, тренер-інструктор з тактичної медицини Кабашнюк Віталій Олександрович. Понад 30 викладачів та працівників школи взяли участь у занятті. Володіння інформацією та практичними навичками надання першої медичної допомоги дуже важливе для кожної людини, а особливо в такий неспокійний для усіх нас час.

Випадки, що негайно потребують допомоги часто трапляються в умовах, коли немає можливості швидко повідомити про них на станцію швидкої медичної допомоги. У таких обставинах надзвичайно важливого значення набуває перша невідкладна медична допомога, яка повинна бути надана на місці пригоди до прибуття лікаря або доставки постраждалого до лікувального закладу. Тому необхідно чітко знати основні ознаки різних ушкоджень, уявити наскільки небезпечно для постраждалого можуть бути ці ушкодження або стан.

Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя людини, але й забезпечує подальше успішне лікування, попереджує розвиток тяжких ускладнень, зменшує втрату працездатності.

Викладачі школи активно приймали участь у практичному навчанні комплексу невідкладних заходів під час надання допомоги постраждалому.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s