Звітний концерт класів скрипки, гітари, флейти та ударних інструментів в Хмельницькій дитячій школі мистецтв

_Q01Eh-Iqi88 квітня року в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся звітний концерт класів скрипки, гітари, флейти та ударних інструментів. Концертна програма включала 24 номера. Це були музичні твори різних стилів та жанрів. Клас скрипки яскраво представили учні викладачів Білоус Л.В., Васячкіної Л.В., Горобець Л.М. Цікаві та оригінальні номери запропонував загалу викладач ксилофону та ударних інструментів Галянт Д.В. великий заряд позитиву глядачі отримали від «Норвезького танцю» у виконанні учня 5 кл. Васячкіна Владислава.

У цю яскраву палітру номерів внесла свої фарби викладач флейти Карпюк Н.Я., яка підготувала надзвичайно динамічні та яскраві номери у виконанні її учениці. Учні класу гітари (викладачі Рікановська О.Ю. та Рашина О.А.) подарували глядачам позитивні емоції та враження калейдоскопом сучасних та старовинних мелодій, здивували глядачів креативними ідеями.

DSC03372

До уваги були представлені ансамблеві номери з цікавим складом інструментів. Зокрема ансамбль: гітаристів, ансамбль скрипалів, бас гітара, ударна установка (керівник Горобець Л.М.), також тріо у складі: фортепіано, гітара, флейта (керівник Чорненька С.І., Карпюк Н.Я., Рікановська О.Ю.). Високого професійного рівню концерту додала участь концертмейстерів Колосовської О.В., Чорненької С.І., Самолюка В.І., Бачинської В.А., Осіпової І.А.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s