Концерт у геріатричному центрі

IMG_20150416_13384516 квітня учні Хмельницької дитячої школи мистецтв відвідали з концертною програмою геріатричний центр. Метою такого заходу, насамперед, було велике бажання подарувати дідусям та бабусям хоча б трішки позитивних емоцій та гарного настрою, відволікти їх від рутинної буденності. Адже, спілкуючись з ними, розумієш, що нашим «стареньким» дуже не вистачає приємних вражень та спілкування. Такі доброчинні акції дуже корисні для дітей. Вони виховують у них повагу до старшого покоління.

В концерті взяли участь учні класу бандури (в-ч Ковбасіста М.О.), класу баяна і акордеона (в-ч Кураєва Г.О., Чабан А.Д.), класу народного співу (в-ч Прокопишена У.М.), класу гітари (в-ч Рікановська О.Ю., Рашина О.А.), класу народної хореографії (в-ч Андрушко І.О.), театру академічного танцю (в-ч Король О.В.).

Під час концертної програми в залі панувала тепла, майже сімейна атмосфера. Глядачі з цікавістю слухали юних артистів, підспівували знайомі мотиви. Кожен номер супроводжувався щедрими оплесками.

По завершенню концерту усім побажали добра, здоров’я, мирного неба над головою та довголіття.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s