„Ладосвіти” в гостях у ветеранів

Фото0269Стало гарною традицією учнівським колективам шкіл естетичного виховання нашого міста відвідувати Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни.

Напередодні Великодніх свят з шефською концертною програмою «І сонце світить нам з небес – Христос воскрес!» госпіталь відвідав зразковий фольклорний ансамбль „Ладосвіти” Хмельницької дитячої музичної школи №2 (керівник Телюх І.Г.). В програмі концерту звучали подільські пісні, які наші предки співали до, під час та після одного з найбільших релігійних свят – Пасхи, а також звучали веснянки та гаївки, котрі супроводжувалися хороводами.

Цим візитом юні артисти дали можливість присутнім отримати незабутні враження від прослуховування кращих пісенних фольклорних зразків Подільського та інших регіонів України у традиційній манері виконання.

Крім концертної програми відбувся цікавий діалог між слухачами та керівником колективу Телюх Іриною Григорівною, яка розповіла про фольклорний колектив «Ладосвіти», який здійснює активну концертну діяльність у школі та за її межами, популяризує фольклорне мистецтво та вносить свій вклад у відродження обрядів, традицій, звичаїв та пісень українського народу, доносячи цим неоціненне багатство наших предків.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s