Звітний концерт у Хмельницькій дитячій музичній школі №2

Still0419_000009 квітня у Хмельницькій дитячій музичній школі №2 відбувся звітний концерт учнів класу сольного співу „Співаночки-весняночки” викладача Килимник Т.Є. Роботу класу цього викладача можна з впевненістю характеризувати як дитячу філармонію, оскільки вони є найактивнішими учасниками культурно-мистецьких заходів як школи, так і нашого міста.

Still0419_00018Клас викладача налічує 16 учнів. Крім занять сольного співу всі вони входять до складу вокального ансамблю „Веселі нотки”, який є постійним учасником концертів міського будинку культури, геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, концертних майданчиків біля кінотеатру імені Т.Г.Шевченка та парку імені М.Чекмана. На початку квітня вокальний ансамбль „Веселі нотки” брав участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі „Музичний олімп” (м. Вінниця), де посів перше місце.

Килимник Тетяна Євгенівна не тільки досвідчений викладач для учнів, але і гарний організатор батьківського комітету класу. Саме батьками придбано декілька комплектів сценічного одягу для вокального ансамблю, а також забезпечується транспортне перевезення всіх виїздних концертів та конкурсів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s