«Янголи миру» захисникам України

fil 14_angel_122 квітня у бібліотеці-філії №14 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи відбулася зустріч п’ятикласників НВК №9 з військовослужбовцями військової частини А-3808 та волонтерами.

Старший офіцер відділення у роботі з особовим складом капітан Ганджа Віталій Сергійович розповів маленьким патріотам про історію полку дистанційно-керованих літальних апаратів, про участь військового підрозділу в АТО, продемонстрував військове оснащення. Ведення повітряної розвідки з метою надання достовірної інформації про позиції ворога, проживання в нелегких польових умовах, виконання складних бойових завдань – основні моменти розповіді воїна. Під час заходу діти переглядали фото та відеоматеріали зі служби бойового підрозділу військової частини.

«Кожен приїзд волонтерів для нас, як справжнє свято», – наголосив Віталій Сергійович, – «через подарунки, особливо якщо вони зроблені руками дітей, ми відчуваємо зв’язок з рідною домівкою, з родиною». Нікого не залишили байдужими слова вдячності і підтримки українським воїнам від юних патріотів.

Два шматочки тканини, голка та вправні рученята, і янгол-охоронець для воїна готовий. Навчити дітей виготовляти обереги у бібліотеку запросили досвідчену майстриню, викладача Хмельницької дитячої школи мистецтв Кирничну Світлану Іванівну.

fil 14_angel_3

«У кожної людини є свій ангел-охоронець, тому, коли я шила оберіг, то подумки просила свого справжнього Ангела-охоронця полетіти на схід України і захистити наших солдатів!», – поділилася своїми враженнями  Вікторія Зелінська, учениця 5-А класу НВК №9. Виготовлені дітьми обереги передали волонтерам Тетяні Юзепчук та Олександру Бауріну, які найближчими днями вирушать на схід України.

Учні Хмельницького НВК №9 долучилися до волонтерської справи і передали на передову засоби особистої гігієни, ліки, одяг, солодощі.

Наприкінці заходу із задоволенням приміряли на себе військову амуніцію.

«Мене дуже вразила розповідь Віталія Сергійовича про бойові дії на Сході України. Коли бачиш по телевізору, як тренуються наші солдати, як легко вони виконують вправи, то здається, що воювати не дуже тяжко. Але сьогодні я вперше приміряв бронежилет і дуже здивувався, як наші солдати можуть у ньому рухатися. Він такий важкий. У ньому стояти важко, я навіть підстрибнути не міг. Я зрозумів, що бути справжнім солдатом – це велика робота!», – сказав Данило Березецький, учень 5-А класу.

fil 14_angel_5

«Сучасна бібліотека сприяє патріотичному вихованню підростаючого покоління, організовує підтримку українських воїнів. Бібліотеки міста разом із своїми читачами беруть участь у волонтерській діяльності, щоб підтримати наших захисників, зробити для них обереги. Яскравим підтвердженням тому став проведений захід», – наголосила Валентина Черненко, завідуюча бібліотекою-філією для дітей №14, підводячи підсумки.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s