«І знову пам’ять ожива»

Новый точечный рисунокВійна проти нацизму своїми вогняними хвилями двічі прокотилася українською землею, залишивши по собі глибокі вибоїни та шрами в долі народу України. Дев’яте травня – особливий день і для ветеранів, які пройшли всі жахіття війни, і для їх нащадків, що вже 70 років свято бережуть пам’ять про їх подвиг та дякують за можливість жити під мирним небом. День Перемоги болем відгукується в серці кожного українця, бо немає, мабуть, жодної української сім‘ї, якої не торкнулася ця жахлива війна. Тоді наш народ боровся проти фашистської навали з заходу, сьогодні ворог змінився. Українці знову втягнуті у боротьбу уже на сході.

Але ми повинні показати всій державі, всьому світу, що ми єдині у прагненні поважати один одного, передавати нашим дітям все,що дісталося нам у спадок від дідів – прадідів. Ми єдині у прагненні жити в одній об’єднаній Україні.

У важкі часи військових дій народ об’єднувала одна історія, один спільний ворог, одні пісні , художні твори, малюнки, що зігрівали серця і душі.

Саме тому чудові дитячі малюнки учнів художньої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, стануть символічним подарунком для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Виставка дитячих робіт відкриється 30 квітня о 16:00 у виставковій залі школи.

Понад 50 малюнків учнів школи віком від 5 до 14років передали уявлення нинішнього покоління про війну та світлий День Перемоги. Дитячі малюнки на воєнну тематику безперечно викликають особливі емоції. Війна тут постає через призму власного бачення учнів. Ця виставка красномовно доводить, що подвиг прадідів завжди сяятиме у пам’яті нових і нових поколінь прикладом самопожертви, героїзму, жертовної любові до Вітчизни. На жаль, сьогодні наша держава знаходиться на критичній межі, і нам, як ніколи, потрібна підтримка один одного і віра у щасливе майбутнє України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s