«З Європою в серці. Велика Британія»

IMG_20150505_175550Під такою назвою 5 травня в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся святковий концерт, присвячений Дню Європи в Україні. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Свято має культурно-мистецьку спрямованість. Метою такого заходу є: ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України.

IMG_20150505_183927Концертна програма свята була різнобарвна та насичена. Разом із ведучою, кандидатом мистецтвознавства Оленою Дудар глядачі поринули у подорож Великобританією. Люди у Великобританії дуже цінують свої традиції. Вони вважають, що в першу чергу потрібно зберегти давні звичаї своїх предків. Сучасні британці – змішаний і неоднорідний народ, чия «різношерстість» посилюється емігрантами та належними їм культурами. Сполучене Королівство подарувало світу кілька десятків відомих поетів, письменників та композиторів, які стали улюбленими у мільйонів людей різних країн.

У виконанні творчих колективів школи прозвучали популярні вокальні та інструментальні твори композиторів Великобританії, а також хореографічні постановки. Глядачі насолоджувались добре знайомими мелодіями на теми пісень групи «Бітлз» у виконанні ансамблю трубачів старших класів (викладач Василь Ожеван). Ансамбль класу естрадного співу (керівник Лідія Євгеньєва) виконали мотет «Май» Томаса Морлі. Олександра Наумова виконала пісню з репертуару Geri Halliwell «It’s Raining Men». У виконанні Єви Панаріної прозвучала пісня «Mersi» з репертуару Duffi. Фортепіанний дует у складі Вікторії Бачинської та Валентини Верзун представили до уваги слухачів увертюру до мюзиклу «Фантом опери» Е.Л.Веббера…

Окрасою концертної програми були хореографічні постановки – ліричний «Вальс» у виконанні середньої групи ансамблю бального танцю «Каскад» (керівник Олена Фурман) та запальний, стрімкий, оригінальний, неймовірно популярний «Ірландський танець» у виконанні зразкового ансамблю народного танцю «Сяйво» (керівник Ігор Андрушко).

Сподіваємося, що наші глядачі дізнались багато цікавого про культурні цінності Великої Британії, отримали насолоду та гарний настій від чудової музики.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s