Ветерани Сходу та Заходу за мир!

IMG_7980111111У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам’яті і національної гордості. Серед таких дат – 9 травня, День Перемоги над нацизмом.

7 травня у центральній міській дитячій бібліотеці-філії №12 відбулося скайп-спілкування представників міської спілки ветеранів, учнів 9-х класів ЗОШ №21 з ветеранами та учнями професійного аграрного ліцею міста Новопсковська Луганської області. Хмельничани – учасник бойових дій Іван Степанович Ільченко та гвардії полковник, учасник бойових дій, заступник голови міської спілки ветеранів Іван Михайлович Шурінов привітали своїх побратимів з Луганщини – голову районної ради ветеранів Миколу Степановича Сюсюка, учасників бойових дій Свирида Опанасовича Гнилобокова, Тихона Павловича Васильченка, Івана Єгоровича Янченка, Опанаса Пилиповича Сергієнка, Марію Степанівну Дмитренко з Днем Перемоги.

IMG_7961111111111«9 мая для нас – это святой день»,– зазначив Микола Степанович та розповів, чим займається спілка ветеранів Луганщини.

Розповідати правду про події тих років сьогодні необхідно як ніколи. Події, що відбуваються на Сході, прагнення миру всіх українців – основні теми спілкування.

«У нас общая история, земля, Родина – Украина», – підкреслив у своєму виступі Свирид Опанасович.

Присутня на заході головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Прокопенко висловила думку щодо подальшої співпраці між громадами міст Хмельницького та Новопсковська: «Завдяки сучасним технологіям: Інтернету, скайп-зв’язку, якими зараз наділені наші бібліотеки, відстань між нашими містами суттєво скорочується. Справжнє живе спілкування між людьми різного віку, різних соціальних груп сприяє об’єднанню країни та ще раз доводить, що ми мислимо однаково».

IMG_795911111Наприкінці заходу прозвучали слова вдячності від присутніх заступнику директора по роботі з дітьми Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тетяні Любенчук та заступнику директора по роботі з дітьми комунального закладу Новопсковської ЦБС Надії Бакаєвій за чудово організовану та проведену зустріч.

«У ці дні ми схиляємо голови біля пам’ятників і обелісків, встановлених на місцях масових страт патріотів, на братських могилах жертв окупантів, бо навіки в пам’яті народній залишаються ті, хто загинув у священній боротьбі з нацизмом, за честь і свободу Батьківщини», – наголосила Тетяна Володимирівна, підводячи підсумки скайп-зв’язку.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s