«1939-1945 Ніколи знову»

IMG_20150506_1632136 травня у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт під назвою «1939-1945 Ніколи знову», присвячений 70-річниці перемоги над нацистськими окупантами. Більше півстоліття пройшло з того часу, та пам’ять людства не забуває нічого.

IMG_20150506_171257Громадяни світу й досі в неоплатному боргу перед тими мужніми людьми, які здобули перемогу і тими, що загинули героїчною смертю на шляху до неї. Беззаперечним є внесок українців у справу визволення народів Європи від нацизму та спільну перемогу у Другій світовій війні. За перемогу над нацизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених. Перемога в Другій світовій війні – це подвиг і слава нашого народу,

В концертній програмі прозвучали пісні і вірші часів війни у виконанні учнівських та викладацьких творчих колективів. Це добре знайома усім «В землянке», «Перемога», «Попурі на теми фронтових пісень». У виконанні інструментального ансамблю «Імпреза» пролунала мелодія з кінофільму «Список Шиндлера» Джона Уільямса, ансамбль народних інструментів «Забава» виконав «Святковий марш» Віктора Гуцала, найпопулярнішу мелодію воєнних часів «Компарсіту» виконав Олег Пірог…

IMG_20150506_172207

Окрасою концерту стали пристрасні «Мелодії кохання» у виконанні ансамблю бального танцю «Каскад» (керівник Олена Фурман), динамічний танець «Полум’я душі» у виконанні ансамблю сучасного танцю «Шок-денс» (керівник Леся Крупельницька), патріотична постановка «Перлина Україна» у виконанні зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш» (керівники Юлія Шенькарук та Наталя Оніщук).

Разом з ветеранами ми вшановуємо світлу пам’ять полеглих, усіх, хто не пережив ту страшну війну. Висловлюємо сердечну вдячність за мужність в боях, стійкість та самопожертву. Їх сила духа та непохитна віра в перемогу надихатимуть молоде покоління українців на захист рідної землі.

Вклоняємося Вам, дорогі ветерани! Ви – наше безсмертя та гордість. Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій планеті.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s