Концерт піаністів Хмельницької дитячої школи мистецтв в юнацькій бібліотеці

unnamed14 та 15 травня у приміщенні Хмельницької юнацької бібліотеки пройшли концерти учнів класу фортепіано Хмельницької дитячої школи мистецтв. Це третя програма циклу «Історичні концерти», яка повністю присвячена творчості В. А. Моцарта.

В концертній програмі взяли участь піаністи, учні класу викладача Ірини Собчук, яка є ідейним натхненником та організатором цього творчого проекту.

unnamed (1)Хотілось би відзначити особливості цього концерту. По-перше, грали всі учні класу викладача – від шестирічок-першокласників до титулованих старшокласників. По-друге, всі діти виконували сонатні цикли у повному обсязі (грали всі три частини сонат), що є надзвичайно складно навіть для дорослих музикантів.

В залі панувала творча атмосфера. Слухачі були у захваті від виконавської майстерності та сценічної витримки маленьких музикантів. Справжнє захоплення викликала гра учениці 4-го класу, лауреата обласних та всеукраїнських конкурсів, володаря премії Всеукраїнського благодійного фонду «Нові імена», стипендіата міської ради Надгребельної Вікторії, яка виконала з непересічною майстерністю сонату № 10 (К. 339) В.А.Моцарта у трьох частинах. Підкупив публіку щирою та віртуозною грою Березнюк Денис, учень 5-го класу, який виконав сонатину Моцарта до-мажор у трьох частинах. Блискуче зіграла сонату № 5 (К.283) учениця 6-го класу, дипломантка обласних конкурсів Пасатюк Кароліна.

Хотілось би відзначити, що незважаючи на складність програми, концерти пройшли на одному диханні і викликали щирий захват у слухачів. Попереду ще один концерт – на цей раз у художньому музеї, який відбудеться 28 травня 2015 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s