«Весняний вернісаж» відкрився в музеї історії міста Хмельницького

«Весняний вернісаж» відкрився в музеї історії міста Хмельницького спільними творчими стараннями педагогічного колективу Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. В художній експозиції, присвяченій Дням Європи в Україні, об′єдналися 13 авторів, серед яких досвідчені викладачі Лідія Нікітюк, Надія Борецька, Світлана Боярчук, Володимир Овчарук, Надія Сіренька, Олег Татарін, Тетяна Лучко та їхні юні колеги Олександр Лопатін, Андрій Томчишин, Богдан Домагацький та інші. Серед 27 представлених робіт твори живопису (пейзажі, натюрморти, тематичні картини), графіка, декоративно-прикладне та ужиткове мистецтво (гобелени), художній розпис на тканині (батик).

Гітарним виконанням Дар′єю Борисюк, ученицею Хмельницької музичної школи № 1 імені Миколи Мозгового, відомого твору Бадена Пауела «Вальс без назви» жваво й динамічно розпочалась презентація вернісажу.

За доброю традицією, не обійшлося без квітів та вітальних слів почесних гостей, які звернулися до зібрання на презентації виставки. Зокрема, начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Альбін Тарчевський подякував колективу художньої alma mater міста за плідну співпрацю та побажав колективу ХДШО та ДПМ подальшого активного творчого розвитку і пообіцяв сприяння з боку міської влади і надалі. Директор школи Лідія Нікітюк розповіла, що «Весняний вернісаж» є присвяченням Дням Європи в Україні, адже Хмельницький – місто, яке не лише має європейське географічне розташування, а й яке рік у рік набуває дедалі виражених європейських рис.

Валентин Ільїнський, мистецтвознавець, доцент кафедри культурології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, звернув увагу присутніх на новий творчий доробок молодого викладача Олександра Лопатіна у вигляді архітектурних подільських пейзажів в оригінальній техніці виконання. Директор Хмельницького музею-студії фотомистецтва Костянтин Жданов сказав, що, мабуть, в жодному іншому місті України настільки не сприяють творчому розвитку дітей, як у Хмельницькому. Адже не всюди чималенькі будівлі в центрі міста віддані місцевою владою під культурно-освітні заклади, де дітей навчають художньому, декоративно-прикладному, образотворчому, музичному, танцювальному та іншим мистецтвам.

Завітайте на «Весяний вернісаж» у музей історії міста Хмельницького, який триватиме впродовж травня, та пересвідчіться у майстерності хмельницьких педагогів, які навчають дітей прекрасному у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s