Звітний концерт колективів художньої самодіяльності

21 травня у Центрі національного виховання учнівської молоді відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності, який являється підсумком роботи колективу Центру протягом 2014-2015 навчального року. В даному заході прийняли участь діти та молодь усіх напрямків гурткової роботи, які працюють  в ЦНВУМ: народна, сучасна, бальна  хореографія, фольклорний спів, театральне мистецтво та вихованці гуртка англійської мови. Народний аматорський ансамбль українського фольклорного танцю «Гонта», зразкового ансамблю народного танцю «Калина» та Народний молодіжного ансамблю танцю «Веснянка» показали глядачу  красу та могутність  народних танців —  які побутують у своєму природному середовищі і мають певні традиційні для даної місцевості рухи, ритми та костюми.

Сучасний танець – це поєднання могутності душі та досконалості тіла. Учасники ансамбль сучасного естрадного танцю «Жара» показали наскільки добре вони володіють власним тілом і виразили відтінки почуттів у новій постановці «Ріо-де-Жанейро». Також показали себе маленькі танцівники гуртка спортивного бального танцю “Силует» із хореографічним номером «Ча-ча-ча».

Фольклорний гурт «Богодар» виконав чудові народні пісні, де висвітлив творчу діяльність народу, яка засобами мови зберегла знання про життя і природу, давні культи і вірування, а також відбиток світу думок, уявлень, почуттів і переживань, народно-поетичної фантазії.

В театральному жанрі себе показали Зразковий молодіжний театр «Токос» та театральний гурток  «Театральне віконце», які показали уривки з вистав «Принцеса на горошині» та «Золоте курча», стипендіат міської ради – Ігор Сушко декламував вірш, присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом у Європі. Також глядач побачив інші види театрального мистецтва – це пантоміма і етюд.

Вихованці гуртка англійської мови також прийняли активну участь у звітному концерті та виконали пісню  .

Глядачем нашого концерту були батьки, бабусі, дідусі та жителі мікрорайону Гречани.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s