Родинний відпочинок з «Ладовицями» та «Ладосвітами»

IMG_816323 травня у парку імені М. Чекмана відбулося відкриття туристичного сезону та сезону родинного відпочинку.

В рамках акції було організовано фольклорний майданчик, на якому презентували свої виступи дитячі фольклорні колективи музичних та мистецьких шкіл міста. Серед них своє мистецтво демонстрував зразковий фольклорний дитячий гурт «Ладосвіти» Хмельницької дитячої музичної школи №2 та молодіжний фольклорний гурт «Ладовиці» громадської організації «Відродження традицій Поділля» (керівник Телюх Ірина Григорівна).

IMG_8168Було представлено ігровий дитячий та молодіжний фольклор весняного календарного циклу з хороводами, співами, іграми, а також традиційними сільськими танцями. Майданчик несподівано почав перетворюватися в інтерактивне дійство. Хотілося б відмітити, що в усіх танцях та іграх було залучено багато дітей, молоді та людей старшого покоління, які активно, з великою зацікавленістю танцювали і гралися.

Родзинкою виступу колективів було проведення майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки майстрині Ганни Козік (учасниці молодіжного фольклорного гурту «Ладовиці») за стародавніми традиціями з використанням натуральних матеріалів (пахучі трави, квіти, натуральні тканини тощо).

Всі глядачі, які приймали участь в забавах, не хотіли відпускати юних та молодих артистів і виявляли бажання ще і ще насолоджуватися співом, танцями та іграми.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s