Рок-фестиваль «пРОсКурів-фест 2015» визначив переможців

IMG_0319Цьогорічний «пРОсКурів-фест 2015» проводився по новому положенню, яке жорстко регламентувало що до конкурсу допускались тільки ті рок-гурти та сольні виконавці які грають авторську музику, що на думку організаторів дасть суттєвий поштовх у розвитку сучасної української авторської рок-музики.

Засновниками фестивалю є: управління культури і туризму Хмельницької міської ради, рок-клуб «Проскурів» Хмельницького міського будинку культури та Хмельницька обласна асоціація ініціативної молоді «Проскурів». Фестиваль проводиться раз на два роки.

IMG_0340Відмінністю цьогорічного рок-фестивалю є те, що він проводився у два етапи. Спочатку гурти, що приймали участь у фестивалі, подавали оргкомітету заявки, аудіо та відео записи   з виступів по яким і відбирались гурти у фінальну частину фестивалю. Жорсткий відбір пройшли п’ять рок гуртів, а саме: Сергій Дорофєєв (акустика), гурт “На грані”, гурт “_The Gidropunk_” гурт “Крізь час”, гурт “Малювати квадрати”.

Також перед виступами фіналістів був започаткований конкурс «На біс!» у якому наймолодший за віком учасників гурт зміг зіграти декілька композицій після чого ведучий за оплесками та реакцією публіки визначає чи продовжить свій виступ гурт.

Поважне журі у складі Сергія Строяна (лідера гурту «ЧШ»), Лілі Скок (вокалісти гурту “Red Label») та Вови Гавришова (барабанщик «ЧШ») визначило переможців. Отож Дипломом ІІІ ступеня було відмічено гурт «Малювати квадрати», Дипломом ІІ ступення відзначили гурт “_The Gidropunk_”, а Диплом І ступення та головний приз фестивалю, чудовий вокальний мікрофон, отримали учасники гурту «На грані», які , як признались нам члени журі, перемогли за рахунок однієї пісні «Забудь» у якій співається про образу на кохану «…забудь мене й відай гроші за круасан…»

Оргкомітет дякує за постійну підтримку фестивалю начальнику управління культури і туризму Хмельницької міської ради Тарчевському Альбіну Станіславовичу та магазину музичних інструментів «Мюзікленд» (Проскурівська 45).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s