Музей студія фотомистецтва запрошує подивитися на «Заглиблення в себе»

2015-06-18-15(2)Здається, одні фотографії ведуть в казку, а інші, навпаки, підкреслюють красу або дивність реальності. У кадрах звичні предмети побуту, квіти, фрукти… з’являються з новим значенням. Часто зустрічаються сюжети, які ми можемо бачити щодня на вулиці або у власній квартирі, але вже не помічаємо в них гостроту і свіжість.

Усе це на роботах фотохудожниці з Одеси Анжели Надєжди. Вона добре відома в Україні. Хоча із 2006 року відбулося уже 11 персональних виставок із її роботами, у Хмельницькому експозиція фотографа вперше. Працює мисткиня у техніці комп-арт –художня обробка фотографій за допомогою комп’ютерних програм.

2015-06-18-17Від імені міського голови, міської ради, її виконавчого комітету та усіх хмельничан виставку відкрила заступник начальника управління культури та туризму Світлана Шевченко. У своєму вітальному слові вона наголосила, що дуже добре, що усі хмельничани мають нагоду знайомитися із знаними майстрами фотомистецтва, одним із яких є Анжела Надєжда. Тому представник міської влади передала фотомисткині подяку та сувенір напам’ять.

На жаль, сама авторка не змогла приїхати на відкриття експозиції. Однак, її представляв колега, голова Одеської обласної національної спілки фотохудожників Олег Куцький. Він розповів багато цікавого про авторку, її роботи та творчі плани. Цілком можливо, що наступного разу авторка привезе у Хмельницький добірку робіт репортажної фотозйомки. Але це буде згодом, а поки – примарність і конкретність, туман і ясність, світло і тінь, сон і дійсність, пристрасть і ніжність, трагічність і комічність – все це живе в світлинах експозиції «Заглиблення в себе» Анжели Надєжди. Помилуватися ними і замислитися над їх змістом можна до 8 липня в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s