У музеї історії міста Хмельницького відкрилась виставка «Художнє зібрання з фондів музею»

DIGITAL CAMERA

У музеї історії міста Хмельницького відкрилась виставка «Художнє зібрання з фондів музею». Близько 50-ти робіт різних жанрів художнього образотворчого мистецтва представлені на цьому літньому вернісажі у просторій і затишній мистецькій залі музею. Серед них живопис, графіка, іконопис місцевих і зарубіжних авторів, більшість з яких відомі не лише в Хмельницькому та в Україні, а й за кордоном.

Близько 20-ти років поступово поповнювалися фонди музею витворами художнього мистецтва, і на сьогодні музей може похвалитися досить колоритною і розмаїтою мистецькою збіркою живописних картин, графічних естампів, темперного іконопису тощо. Експозиція вибудована таким чином, аби задовольнити будь-який художній смак: тут є мальовничі пейзажі, на яких море милує око на маринах та ваблять до себе гостинні українські краєвиди; портрети і сюжетні картини мовою фарб, олівця, вугля розповідають кожен свою історію; а прихильники натюрморту також знайдуть в цій експозиції те, що безумовно, їх зацікавить.

Художнє зібрання музею нині – це роботи народного художника України Миколи Мазура, заслуженого художника України Михайла Андрійчука, членів Національної Спілки художників України Володимира Корнєва, Надії Борецької, Олександра Антонюка, Леоніда Бессараби, Неллі Павлової та інших; це лики святих, передані в музей єдиною в Україні школою іконопису «Нікош» (м. Хмельницький, директор Микола Бенедищук) і це ще багато інших художніх творів, сповнених різнобарвністю кольорового світу, що нас оточує, і насичених любов’ю до нього.

Виставка триватиме впродовж липня і серпня.

Ласкаво просимо!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s