Професійних фотографів й аматорів фотомистецтва запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі “Хмельницький крізь об’єктив”

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про проведення фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив”, присвяченого Дню міста Хмельницького.

Затверджено склад організаційного комітету – журі, який очолила керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко, та положення про проведення фотоконкурсу.

Фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив” має на меті стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримку, розвиток і закріплення кращих традицій фотомистецтва, розвиток творчих зв’язків і обмін досвідом між фотографами, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

Фотоконкурс, присвячений Дню міста Хмельницького, проводиться щорічно з 2005 року. До участі у конкурсі запрошуються професійні фотографи й аматори фотомистецтва незалежно від місця проживання та віку.
Організатори фотоконкурсу: Хмельницьке міське комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр”, управління культури і туризму, управління молоді та спорту.
 
Положення
про проведення фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив”,
присвяченого Дню міста Хмельницького
1.Загальні положення
1.1.   Положення про проведення фотоконкурсу “Хмельницький крізь об’єктив”, присвяченого Дню міста Хмельницького (далі – Положення), визначає організаційні та фінансові засади проведення заходу у місті Хмельницькому, його мету, умови участі, вимоги до робіт-учасників, етапи проведення.
1.2.   Метою фотоконкурсу  “Хмельницький крізь об’єктив”, присвяченого Дню міста Хмельницького (надалі – фотоконкурс), є стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримка, сприяння розвитку творчих зв’язків  і обміну досвідом між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.
2.Засновники, організатори і організаційний комітет конкурсу
2.1.  Засновником фотоконкурсу є виконавчий комітет Хмельницької міської ради.
2.2.  Організатори фотоконкурсу:
­    Хмельницьке міське комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр”;
­    управління культури і туризму;
­    управління молоді та спорту.
2.3.  Організаційний комітет – журі здійснює підготовку та проведення фотоконкурсу.
2.4. Виконавчий комітет Хмельницької міської ради затверджує склад організаційного комітету – журі. До його складу входять:
­    депутати міської ради, представники організаторів і засновника,
­    видатні діячі культури і мистецтва міста,
­    представники приватного бізнесу,
­    представники засобів масової інформації.
3.Учасники фотоконкурсу
3.1. Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори – незалежно від місця проживання та віку.
4.Умови та вимоги фотоконкурсу
4.1. Учасник фотоконкурсу може подати від однієї до десяти чорно-білих або кольорових фотографій.
4.2. Фотографії повинні бути зроблені в Україні. Формат фотографій: не менше 20х30 см.
4.3. Фотографії, кожна з яких має бути пронумерована згідно з тим номером, який вказаний в супровідному листі-заявці (додаток до Положення), надсилаються поштою чи подаються особисто в роздрукованому вигляді та електронній формі (параметри: високої якості, 320 dpi, не менше 2000 пікселів по широкій стороні, в форматі “jpg”, не менше 1000 кілобайт ) на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, к.108 (ХМКП “Хмельницькінфоцентр”, тел: 70-74-20).
4.4. До фотографії додається інформація, що включає назву роботи, коротку анотацію про подію (не більше 100 слів), бажано вказати дату зйомки.
4.5. Учасник фотоконкурсу повідомляє інформацію про себе в листі-заявці та додає свій фотопортрет (в електронному вигляді).
4.6. Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.
4.7. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.
5.Етапи та основні тематичні розділи фотоконкурсу
5.1. Фотоконкурс передбачає наступні етапи:
­          І етап.  Оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників. Конкурс проводиться з 01 серпня по 18 вересня 2015 року повідомленням в засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com.
­          ІІ етап. Робота організаційного комітету – журі фотоконкурсу та презентація фотографій на виставці. Організаційний комітет – журі відбирає фотороботи для виставки та визначає переможців фотоконкурсу в кожній номінації. Відібрані фотороботи з 24 вересня до 16 жовтня 2015 року експонуються на виставці в приміщенні Хмельницькогомузею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).
­          ІІІ етап.  Підведення підсумків та оголошення переможців. 24 вересня 2015 року на відкритті виставки – конкурсу фотографій оголошуються переможці фотоконкурсу по кожному тематичному розділу (номінації), проводиться нагородження переможців фотоконкурсу;
5.2. Фотоконкурс передбачає тематичні розділи (номінації):
№ з/п
Назва тематичного розділу (номінації)
Короткий опис
Хмельницький фоторепортер
Суспільно-політичні, соціально-культурні та економічні події, повсякденне життя міста, природа, благоустрій, цікаві фотороботи про хмельничан та шанованих у місті людей Відображення історії міста Хмельницького
Ми єдина Україна
Оригінальні знімки, що демонструють найкращі візуальні приклади незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
Приз міського голови
За високу майстерність у фотомистецтві
Приз глядацьких симпатій
5.3. За результатами фотоконкурсу в номінаціях “Хмельницький фоторепортер”, “Ми єдина Україна”, журі визначає переможців (1,2,3 місця), які отримують Диплом переможця та подарунок.
5.4. Журі визначає переможця в номінації “Приз міського голови” – найвища нагорода фотоконкурсу. Переможець отримує Диплом та подарунок.
5.5. Під час виставки з 24 вересня до 16 жовтня 2015 року відвідувачі визначатимуть переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, опускаючи свій відгук за одну з фоторобіт у спеціальну скриньку, яка буде знаходитись у виставковій залі. Після підрахунку всіх відгуків визначиться переможець у зазначеній номінації. Учасник, робота якого набере найбільшу кількість голосів, отримує Диплом переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій” та подарунок.
5.6. Усі учасники, роботи яких відібрані на виставку, отримують Дипломи учасника виставки – конкурсу фотографій.
6.Прикінцеві положення
6.1. Організатори фотоконкурсу за згодою автора можуть використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів про місто Хмельницький, публікацій, соціальній рекламі, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com, тощо.
6.2. Підсумки фотоконкурсу будуть опубліковані в газеті “Проскурів” та на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com.
Джерело: www.khmelnytsky.com.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s