Україно моя, Україно!

DSCF0736224 серпня, у День Незалежності України музей історії міста Хмельницького презентував на вулиці Проскурівській пересувну виставку «Україно моя, Україно!». Багато робіт художнього мистецтва та народних промислів, старовинної вишивки було представлено у експозиції просто неба. Серед них – українські народні іграшки з природних матеріалів, виготовлені за давніми технологіями, шедеври писанкарства, ляльки-мотанки, декоративні керамічні вироби, з любов’ю виготовлені знаними народними майстрами.

DSCF07346Також відвідувачі могли побачити перлини іконописної колекції музею – лики святих, виконані темперою на писанках, що передані до музею школою іконопису «Нікош» (м.Хмельницький, директор Микола Бенедищук).

На пересувній виставці бажаючі могли познайомитися з українськими автентичними народними строями Подільського регіону – жіночим та чоловічим костюмами, прикрашеними справжньою вишивкою початку століття. Живописну складову виставки представляли роботи членів Національної Спілки художників України Володимира Корнєва, Олександра Антонюка, та інших художніх творів, які у День Незалежності порадували естетично хмельничан та гостей міста.

DSCF07342

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s